Fotokopi Makinası / Yazıcı Kiralama

Avantajları nelerdir?
Nasıl uygulanır?

Neden fotokopi/yazıcı kiralama?

Kiralık fotokopi makinesi, ihtiyacınızı karşılayacak doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ile tedarik etmenizi sağlar. Kısa veya uzun dönemli, siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi kiralama hizmetimizden faydalanan firmaların iş akışlarını hızlandırıyoruz ve maliyetlerini %30'a varan oranda azaltıyoruz. Her ölçekten, her sektörden işletmenin doküman yönetimi süreçlerinin daha verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun sayfa başı anlaşma ile fotokopi makinelesi kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede doküman yönetim süreçlerinizde pek çok avantaj sağlarsınız.

Bunlar;

  • Kopya başı anlaşma ile maliyet tasarrufu
  • Yüksek satın alma maliyetlerinin ortadan kalkması
  • Aynı gün teknik servis imkanı
  • Arıza durumunda sorunsuz çözüm ve ikame makine
  • KVKK uyumlu maksimum baskı güvenliği

Müşteri temsilcimiz ile görüşün!

Fotokopi/yazıcı kiralama hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletisime geçecektir.
0 (212) 216 71 60

İhtiyacınız olan makine adedini, kopya hızını, baskı tipini belirleyin ve gerisini Myofix’e bırakın! İhtiyacınıza en uygun marka ve modeldeki fotokopi makinesi ve yazıcı çözümlerimiz ile sizin için hazırladığımız teklifimizi sunalım. İster kopya başı, ister sabit kira ödemeli, ister leasing sistemi ile olsun; sizlere en uygun çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.