Fotokopi Makinesi / Yazıcı Teknik Servisi

Fotokopi makinesi, yazici ve evrak imha makinelesi teknik servisi

Myofix; tüm marka ve modeldeki fotokopi makinesi, yazıcı, mfp ürünlerinin tamir, bakım ve onarımını sorunsuz olarak gerçeklestirir!

Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, Myofix’in alanında hâkim ve profesyonel olduğu bir alanlardır. Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar, alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimiz tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Müşteri temsilcimiz ile görüşün!

Fotokopi/yazıcı teknik servis hizmetleri ya da yıllık bakım anlaşması ile ilgili merak ettikleriniz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.
0 (212) 216 71 60

Myofix olarak sadece arızalı makinenizdeki sorunları gidermekle kalmayıp, makinenizi tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz. Tamir veya bakıma gelen fotokopi makineleri ve yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en hızlı şekilde onarılarak teslim edilir. Ayrıca bünyenizde kullanmakta olduğunuz fotokopi makineleri ve yazıcılar için Myofix ile Yıllık Bakım Anlaşması yaparak, makinelerinizin periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılmasını sağlayabilir, oluşabilecek arızalarda sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Yıllık bakım anlaşması ile anlaşma dahilindeki tüm fotokopi makinesi ve yazıcılarınız, uzman teknik ekibimiz tarafından sürekli periyodik olarak yerinde kontrol edilir, gerekli bakımları yapılır ve olası arızaların önüne geçilir. Bakım anlaşması süresi dahilinde herhangi bir arıza durumunda servis talep ettiğinizde servis ücreti ödemez ve yedek parça değişimlerinde de %20’ye varan fiyat avantajından yararlanırsınız.