Fotokopi Makinesi İhtiyacınızı Kiralama Yöntemi Karşılayın!

Satın alma maliyetleri, toner masrafları, bakım ve yedek parça giderleri olmadan, sadece alacağınız çıktı başına ücret ödeyebileceğiniz "Fotokopi Makinesi Kiralama Hizmeti" günümüzde pek çok işletmenin tercihi haline gelmiştir. İşletmeler rutin işleri ile ilgilenirken zamanlarını ve kaynaklarını baskı çözümleri ile ilgilenerek tüketmek istemiyorlar. Bunun yerine ihtiyaçlarını komple paket çözümü halinde kiralayarak, kiralama süresi boyunca sadece kullandığı kadar ödeme yapıyor, kurulum, toner değişimi, arıza durumları gibi konularla zaman harcamıyorlar. İster kişiye özel olsun, ister ortak kullanım alanları için olsun, A4, A3, Siyah/Beyaz yada Renkli pek çok farklı ihtiyaca yönelik çözümler arasından seçimlerinizi dilediğiniz özgürlükte yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek, fax, WiFi, sonlandırma ekipmanları gibi ek tercihlerinizi de belirleyebilir, kartlı sistem, baskı maliyet kontrolü gibi yönetim sistemlerini de entegre bir şekilde hizmetinize katabilirsiniz. Merkezî tek nokta işletmeler yada şubeleşmiş farklı lokasyonlarda konuşlanan işletmeler için esnek çözüm seçenekleri sunan MyOfix Bilişim olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizleri 0 (212) 216 71 60 numaralı telefondan arayarak yada info@myofix.com.tr e-posta adresimize yazarak ulaşabilirsiniz. Profesyonel müşteri temsilcilerimiz sizlerle en uygun projelendirmeyi yaparak ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak çözümü sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Detaylı bilgi?

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.
0 (212) 216 71 60

Etiketler: kiralık fotokopi, fotokopi kiralama, yazıcı kiralama, kiralık yazıcı, fotokopi makinesi, kyocera kiralık, develop kiralık, a3 fotokopi makinesi, renkli fotokopi makinesi, fotokopi makinesi kiralama, istanbul fotokopi, ankara fotokopi, izmir fotokopi